Çan otomatik raylı tente

Dizayn Branda

Tel: 0212 451 61 41            satis@dizaynbranda.com

Türkiye de branda, tente sistemleri, şemsiye, çadır, kış bahçesi, güneşlik, gölgelik sistemlerinin imalatı, montajı ve tamir bakımı konusunda lider bir kuruluş olan firmamız branda tente üretimi yapmaktadır.

Üretimini yaptığı tente ve branda çeşitleri içerisinde, katlanır tente raylı tente, kutulu tente, kasetli tente, çift açılır tente, ışıklı tente, körüklü tente, mafsallı tente, otomatik tente, balkon tentesi, gölgelik tente, güneşlik tente, şemsiye, yarasa tente ürünlerinin bazılarıdır.

Mevcut cafe ,restaurant ve konutların veranda teras ve bahçelerinin kapatılması ,gölgelendirilmesi ve değişik konseptler kazandırılması konusunda sahip olduğu teknik personeli ile de sektörün öncülerindendir.

Balkon brandası, kamyon brandası, Halı saha brandası, gibi direk kullanılacağı alanın ismini alan brandaçeşitlerinin yanı sıra branda çeşitleri başlığı altında listelenebilecek kamelya çadırı, kamp çadırı, mafsallı branda, şantiye çadırı, şeffaf branda, fabrika bölmeleri, sabit ve körüklü branda gibi bir çok çeşit ana maddesi branda olan ürün bulunmaktadır.

Ayrıca kullanacağınız alana göre isteğiniz üzere ürünün üzerine dijital baskı ile reklam ve tanıtım yazısı da yazdırabilirsiniz. Her türlü branda ve tente ihtiyacınız için sistem branda firması ile iletişime geçip fiyat ve teklif alabilirsiniz .

Dizayn Branda Tente İmalatı ve Satışı
0212 451 61 41

İmalatımız olan ürünlerde 1 yıl yerinde garanti veriyoruz. Konusunda uzman ekibimizle tamir ve bakım hizmetlerini tam zamanında yerine getiriyoruz. Firmamız satış sonrası hizmetleri, zengin ekip ve teknik elemanları ile her zaman hizmetinizdedir. Branda da tek adresiniz..

Çan otomatik raylı tente

Çan otomatik raylı tente
5 / 5 Toplam: 484 oy.
Toplam: 1159 görüntüleme.