Dizayn Branda Web Sitesine Hoş Geldiniz

Gölge Dizayn Branda, Raylı Branda Ve Tente Sektöründe 1999 yılından Beri Türkiye içi bir çok ilde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Her gecen gün kendini yeniliyen firmamız deneyimli kadrosu uzman ekibiyle hızla değişen teknolojiye ayak uydurmak için kendisiyle yarışmayı ilke edinmiştir.

Kumandalı Raylı Tente sistemlerini kendi fabrikasında imal edip kurulumu ve bayilik sistemi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize kendi imalatımız ve fabrikamızda imal ettiğimiz ürünlerin kalitesi ile hizmet vermekteyiz. Raylı Tente, Kumandalı Tente, Pergola, Otomatik Tente Sistemleri Uzmanlık alanımızdır.

Müşteri memnuniyetini her zaman hedef edinen firmamız tüm mamüllerinde garanti ve 24 saat servis güvencesi vererek bundan sonra ki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrar yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye sektöründe devam edecektir. Tüm Ürünlerimiz 3 Yıl Garantilidir.

  • Raylı Branda, Otomatik Branda sistemleri, Raylı Tente İmalatı, Kumandalı Branda tente, Şeffaf branda,
  • Çift taraflı tente, Branda Kapama, Otomatik Raylı tente sistemleri.
  • Mafsallı tente sistemle, Kış bahçesi brandası, Kumandalı Açılır Tente, Sabit tente sistemleri.
  • Körüklü tente, Çift ve tek yönlü mafsallı tente, Körüklü tente, Fabrikadan Satış.
  • Dış mekan kapama, Cafe Raylı Tenteleri, Cafe Şeffaf kumandalı tenleri, Açılır Kapanır Tente Sistemleri.

İmalatımız olan ürünlerde 1 yıl yerinde garanti veriyoruz. Konusunda uzman ekibimizle tamir ve bakım hizmetlerini tam zamanında yerine getiriyoruz. Firmamız satış sonrası hizmetleri, zengin ekip ve teknik elemanları ile her zaman hizmetinizdedir. Branda da tek adresiniz..


Bazı Uygulamalarımız